MAHREMİYET UYARISI

TNB Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (TNB TEKNOLOJİ), sunduğu kayıtlı elektronik posta hizmeti ve ek hizmetleri, ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak sağlar.

TNB TEKNOLOJİ veri korumasını destekleyici politikalar ile birlikte veri koruması ve mahremiyeti kurallarını uygulamaktadır ve iş ortaklarını da bu politika ve prosedürlere uymakla yükümlü kılmıştır.

Tüm TNB TEKNOLOJİ personeli veri koruma eğitimi almış ve bununla ilgili politikalar ve destekleyici prosedürlere uygun şekilde davranmak zorundadır. Yalnızca meşru kurumsal amaçlar için kaçınılmaz olarak gerekli olan ilgili ve uygun kişisel bilgiler TNB TEKNOLOJİ tarafından hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun işlenir.

TNB TEKNOLOJİ Tarafından başvuru sırasında BAŞVURU FORMLARI aracılığıyla edinilen kişisel bilgiler, 25.08.2011 tarihinde 28036 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Kayıtlı Elektronik Posta Sistemine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca Kayıtlı Elektronik Posta hizmetleriyle ilgili işlemlerde kullanılmak amacıyla alınmaktadır.

TNB TEKNOLOJİ edinilen kişisel bilgileri, doğru ve gerekli hallerde güncel olarak hazır bulundurur ve hesap sahibine güncellemeleri yapabilmesi amacıyla gerekli olanakları sağlar. Bu bilgileri yalnızca yasal ve düzenleyici ya da meşru kurumsal amaçlar için yönetmelikte belirtilen süre zarfında en az yirmi yıl muhafaza eder.

TNB TEKNOLOJİ yasal zorunluluk halleri dışında kişisel bilgileri kimseyle paylaşmaz ve bu bilgileri T.C. sınırları içerisinde muhafaza eder.

TNB TEKNOLOJİ verdiği servislerle ilgili mevzuat gereği saklamakla görevli olduğu delilleri KEP Yönetmeliği’nde belirtilen şekliyle en az yirmi yıl saklar.

TNB TEKNOLOJİ “Kişisel bilgi toplayan çerezler (cookies)” kullanmaz.

Kişisel bilgilerinizin mahremiyeti ile ilgili soru ve sorunlarınız için aşağıdaki iletişim adresinden TNB TEKNOLOJİ’ye ulaşabilirsiniz.

Adres: Söğütözü Mahallesi Söğütözü Caddesi No:4 Pk: 06520 Çankaya/ANKARA

Tel: 0 312 281 81 00

Fax: 0 312 281 81 09

E-posta: bilgi@tnbteknoloji.com.tr

URL: www.tnbteknoloji.com.tr