İNSAN
KAYNAKLARI

TNB Teknoloji ile başarı yolunda aynı geminin yolcusu olmak ister misiniz? İşe alım süreci, İnsan Kaynakları Formu ve açık pozisyon bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvur

İŞE ALIM SÜRECİ

1

Pozisyon Belirleme
ve İlan Yayınlama

Birim Yöneticileri belirli bir pozisyon için pozisyon için özel sorumlulukları, yetkinlikleri ve akademik yeterlilikleri ve diğer ilgili bilgileri belirler. İnsan Kaynakları, internet sitemizde ve Kariyer.net sitesinde iş ilanlarını oluşturur. Adaylar internet üzerinden başvuruda bulunur.

>

2

Ön
Seçim

İnsan Kaynakları başvuruları değerlendirir. İlan açılan pozisyonun gereklilikleri ile uyuşan adaylar bir sonraki adım için seçilir ve özgeçmişleri ilgili birim yöneticisine sunulur.

>

3

İlk
Mülakat

Seçilen adaylar, İnsan Kaynakları Yetkilisi ve ilgili Birim Yöneticisi ile birlikte yüz yüze ilk mülakatlarını gerçekleştirir. İlk mülakat sırasında, deneyim ve yeterliliklerinizin görüşmenin yanı sıra, iş için gerekli yetkinliklerinizi de değerlendirir ve organizasyona kültürel uygunluğunuzu dikkate alırız. İşe alım ekibimiz ve işe alım sürecine dahil olan tüm çalışanlarımız, işe alım sürecini tarafsızca ve işe alım ilkelerimize uygun olarak yürütürler.

4

İkinci
Mülakat

Son elemeye kalan adaylar, daha detaylı bir görüşme için davet edilir. Bu görüşmede Genel Müdür, İnsan Kaynakları ve ilgili Birim Yöneticisi, iş için gerekli teknik ve idari yeterlilikleri değerlendirir. Adaylar, görüşme sonucunun olumlu veya olumsuz olduğuyla ilgili, sürecin tamamlanmasından sonra mail yoluyla bilgilendirilir.

>

5

İş
Teklifim

İkinci mülakkatta başarılı olan adaylara İş Teklif Mektubu gönderilir. İş teklifinde bulunurken izlediğimiz adımlar: İnsan Kaynakları, işe alım şart ve koşullarını kararlaştırır. Akademik ve profesyonel yeterlilikler doğrulanır. Adayların uygunluk kontrolleri yapılır. Adayın onayı alındıktan sonra, verilen referanslar kontrol edilir.

>

6

İşe Alım ve
Başlama

İş teklifini kabul eden adaylarımıza işe giriş için gerekli olan evrak listesi gönderilir. Evraklar geldikten sonra adaya sözleşmesi ve gerekli olan gizlilik sözleşmeleri imzalatılır işe alım süreci tamamlanır.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU İÇİN

LÜTFEN TIKLAYINIZ

Özgeçmişinizi veya Başvuru Formu’nu ik@tnbteknoloji.com.tr adresine göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışan adayı bilgilendirme formu için lütfen tıklayınız.

AÇIK POZİSYONLAR

İş başvurularınız için kariyer.net ve Linkedin profilimizi aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz: