YERLİ VE MİLLİ
ÇÖZÜMLER

TNB TEKNOLOJİ tarafından sunulan tüm KEP çözümleri yerli ve milli çözümlerden oluşmaktadır.

Yönetimin Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

TNB Teknoloji olarak 2012 yılından beri Türkiye Noterler Birliği’nin iştiraki olarak görev almaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. 11 yıllık tecrübemizin doğurduğu teknik birikimimiz ve giderek büyüyen yetkin ve dinamik insan kaynağımızla, bugünden geleceğe daha iyiyi hedefleyerek daha kararlı adımlar atmaktayız.

Sunduğumuz çözüm önerilerimiz ve hizmetlerimiz ile değerli iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve bayilerimize değer katmak için çalışmaktayız. Misyonumuz ışığında hem Noterlerimizin hem sizlerin çalışmalarında önemi sürekli artan bilişim teknolojileri alanında stratejik çalışmalar ve iş ortaklıkları yaparak Noterlik Kurumunu ve sizleri geleceğin dünyasına hazırlamaktayız. Dolayısıyla, en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, satış öncesinde ve sonrasında sürdürülebilir kalite standartlarını yakalamak, sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak ARGE’ye daha fazla önem vermekteyiz.

Eğitimli, yetenekli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, sürekli değişen ve gelişen bilişim sektörüne ayak uydurmamız gerektiğinin farkındayız. Bu yolda hevesimizi, azmimizi, kararlılığımızı ve enerjimizi dengeli bir şekilde kullanmaktayız.

Önümüzdeki dönem için hedefimiz büyük. Kurumsal yapımızı geliştirmek, ciro ve karlılığımızı arttırmak, mevcut pazar payımızı arttırmak ve sektör lideri olmak reel hedeflerimiz arasındadır.

 TNB Teknoloji olarak gayretimiz bilişim alanında katma değer sağlayacak çözüm önerilerimizi daha ulaşılabilir yapmak, daha iyiyi hedeflemek ve en iyi hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaktır.

Saygılarımızla,

TNB Teknoloji Yönetimi