YERLİ VE MİLLİ
ÇÖZÜMLER

TNB TEKNOLOJİ tarafından sunulan tüm KEP çözümleri yerli ve milli çözümlerden oluşmaktadır.

BİZ KİMİZ?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından KEP hizmeti vermek üzere lisanslandırılan ilk özel kuruluşuz. Kuruluşumuzdan beri sürdürmekte olduğumuz Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve e-İmza hizmetlerinin yanı sıra özgün bilişim ürünlerimiz ve iş ortaklarımızın çözümleri ile tüm kurum ve kuruluşlara güvenilir, sürdürülebilir ve üstün kalitede hizmet sunmaktayız.

Türkiye Noterler Birliği’nin teknoloji şirketiyiz. Merkezimiz Ankara’da Türkiye Noterler Birliği binasında yer almaktadır. Aynı zamanda büyük müşteriler ve projeler konusunda çalışmalarını sürdüren İstanbul Mecidiyeköy’de şubemiz bulunmaktadır. Türkiye’nin bir çok yerinde yer alan bayilerimizle hizmet verdiğimiz geniş müşteri portföyüne sahip bir kuruluşuz ve bu doğrultuda büyümeyi hedefliyoruz.

Halen, KEP BORDRO, KEP Doküman Yönetim Sistemi, e-dönüşüm çözümleri, robotik uygulamalar gibi birçok çözümü değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktayız. Çeşitli ülkelerdeki ve uluslararası kuruluşlardaki çalışmaları yakından takip ederek ve çeşitli ARGE çalışmaları ve yazılım çözümleri ile bir yandan müşterilerimize diğer yandan da ihracata eğilerek ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.