YERLİ VE MİLLİ
ÇÖZÜMLER

TNB TEKNOLOJİ tarafından sunulan tüm KEP çözümleri yerli ve milli çözümlerden oluşmaktadır.

Daha Fazlası

BİZ KİMİZ

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından KEP hizmeti vermek üzere lisanslandırılan ilk özel kuruluşuz. Kuruluşumuzdan beri sürdürmekte olduğumuz Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve e-İmza hizmetlerinin yanı sıra özgün bilişim ürünlerimiz ve iş ortaklarımızın çözümleri ile tüm kurum ve kuruluşlarına güvenilir, sürdürülebilir ve üstün kalitede hizmet sunmaktayız.

Halen, KEP BORDRO, KEP Doküman Yönetim Sistemi, e-Dönüşüm çözümleri, robotik uygulamalar gibi birçok çözümü değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktayız. Çeşitli ülkelerdeki ve uluslararası kuruluşlardaki çalışmaları yakından takip ederek, çeşitli ARGE çalışmaları ve yazılım çözümleri ile bir yandan müşterilerimize diğer yandan da ihracata eğilerek ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

TNB Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş ; TNB E-imza NES Hizmet Sağlayıcısı olarak kendi e-imzasını ürettiği gibi, bazı elektronik hizmet sağlayıcılarının da e-imzalarını ayrıca üretebilmektedir. Bunun için alacağınız destek farklılık gösterebilir. Aldığınız e-imza için doğru destek ürününü seçinizden emin olunuz.

Anasayfaya Dön
x

E- Güven
E-imza Desteği Almak için Lütfen

Tıklayınız

E- Tuğra
E-imza Desteği Almak için Lütfen

Tıklayınız

Kep ve Diğer Çözümlerimiz
Hakkında Destek Almak için Lütfen

Tıklayınız