HAYATI KOLAYLAŞTIRAN
YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

TNB Teknoloji; teknolojik gelişmeleri takip ederek; müşterilerine gelişen teknoloji ile yenilikçi çözümler sunar. Satış süreçleri sona erdiğinde de kesintisiz teknik destek sağlayarak sunulan ürünlerin arkasında durur.

MİSYONUMUZ

Güvenin timsali Noterlerin mesleki örgütü olan Türkiye Noterler Birliği’nin teknoloji şirketi olarak; Noterlerimizin çalışmalarında önemi sürekli artan bilişim teknolojileri alanında stratejik çalışmalar yaparak yurt içindeki ve dışındaki Noterlik Kurumunu geleceğin dünyasına hazırlamak, yurt içindeki ve dışındaki şirketlere, kurumlara ve bireylere en güncel, en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, satış öncesinde ve sonrasında sürdürülebilir kalite standartlarını yakalamak, sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak ARGE’ye daha fazla önem vermek,

VİZYONUMUZ

Bilişim teknolojileri alanında uluslararası platformlarda tanınan, teknolojik gelişmeleri takip eden ve dünya standartlarında teknoloji üreten bir şirket olarak kurumların, şirketlerin ve bireylerin iş ve günlük hayatını kolaylaştıran yenilikçi ürünler ve çözümler geliştirmek, sürekli büyüyen, öncü, yenilikçi ve lider firma olmak.

TNB Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş ; TNB E-imza NES Hizmet Sağlayıcısı olarak kendi e-imzasını ürettiği gibi, bazı elektronik hizmet sağlayıcılarının da e-imzalarını ayrıca üretebilmektedir. Bunun için alacağınız destek farklılık gösterebilir. Aldığınız e-imza için doğru destek ürününü seçinizden emin olunuz.

Anasayfaya Dön
x

E- Güven
E-imza Desteği Almak için Lütfen

Tıklayınız

E- Tuğra
E-imza Desteği Almak için Lütfen

Tıklayınız

Kep ve Diğer Çözümlerimiz
Hakkında Destek Almak için Lütfen

Tıklayınız