KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)
AVANTAJLARI

KEP; Geçmişe dönük mutabakat süreçlerine tek ekran üzerinden kolayca ulaşım imkanı ile beraber; tekrar gönderim, raporlama gibi birçok işi kısa sürede tamamlayarak zamandan tasarruf sağlar.

Daha Fazlası

KURUMSAL KEP

Kurumunuza en uygun KEP çözümleri için
lütfen tıklayınız

BİREYSEL KEP

Size en uygun KEP çözümleri için
lütfen tıklayınız

KEP NEDİR?

KEP; elektronik posta göndericisinin, iletinin içeriğinin bir başkası tarafından değiştirilip değiştirilmediğinin ve gönderim zamanının kesin olarak belirlendiği sistemdir. Bu kesinliği sağlayan temel öğeler ise; güvenli elektronik imza ve zaman damgasıdır.

KEP BAŞVURU

EVRAKLARI
NELERDİR?

Kurumsal ve bireysel KEP Başvurusu için gerekli olan evrakları buradan inceleyebilirsiniz.

İncele

KEP KULLANIM KILAVUZLARI

Kurumsal ve Bireysel KEP kullanımları hakkında bilgi edinmek için kullanım şeklinizi seçerek kılavuzlarımızı inceleyebilirsiniz.

KEP HAKKINDA

SIKÇA SORULAN
SORULAR

KEP, e-imza, yazılım, robotik otomasyon süreçleri, toner tasarruf çözümleri ve zaman damgası hakkında aklınıza takılabilecek, en çok merak edilen soruları Sıkça Sorulan Sorular bölümünde cevaplandırdık.

İncele

TNB Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş ; TNB E-imza NES Hizmet Sağlayıcısı olarak kendi e-imzasını ürettiği gibi, bazı elektronik hizmet sağlayıcılarının da e-imzalarını ayrıca üretebilmektedir. Bunun için alacağınız destek farklılık gösterebilir. Aldığınız e-imza için doğru destek ürününü seçinizden emin olunuz.

Anasayfaya Dön
x

E- Güven
E-imza Desteği Almak için Lütfen

Tıklayınız

E- Tuğra
E-imza Desteği Almak için Lütfen

Tıklayınız

Kep ve Diğer Çözümlerimiz
Hakkında Destek Almak için Lütfen

Tıklayınız